Představení Attivo Networks
  
Události

Představení Attivo Networks

  • Typ události: Webový seminář
  • Datum: 03 črn 2020
  • Účastnící události: Partner

 

Vážení partneři,

situace s korona virem nám neumožnila uspořádat partnerskou akci lokálně. Proto bychom Vás rádi přizvali k účasti na nadcházejícím webináři, na kterém se Vám představí výrobce Attivo Networks


Attivo Networks nabízí pokročilou technologii pro klamání útočníků a ochrany Vaší infrastruktury, která Vám bude během hodinové prezentace více přiblížena.

 

Datum: 3. června 2020

Čas: 09:00-10:15

 

Těšíme se na Vás.Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.