NAKIVO na PIVO - Brno
  
Události

NAKIVO na PIVO - Brno

  • Typ události: Seminář
  • Datum: 30 led 2019
  • Město: Brno
  • Účastnící události: Partner

Brno 30. 1. 2019 | od 17:15                      Líšeňský pivovar, Kotlanova 5, 628 00 Brno-Líšeň

 

Vážení partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na přátelské setkání pořádané společností BAKOTECH s.r.o., která bude zaměřena na zálohování VMware/Hyper-V prostředí.

Během tohoto večera se Vám představí výrobce NAKIVO. Celá akce proběhne za přítomnosti zástupců výrobce, kteří Vám přednesou výhody řešení NAKIVO. Využijte této jedinečné příležitosti dozvědět se novinky a budoucí plány NAKIVO z první ruky.

 

Program

17:15 – Registrace
17:40 – Zahájení akce a představení BAKOTECH
17:45 – Představení řešení NAKIVO, novinky a budoucí plány
18:30 – Otevřená diskuze u piva

 Těšíme se na Vás!

AKCE JE ZDARMA!Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.