StarWind snídaně - Bratislava
  
Události

StarWind snídaně - Bratislava

  • Typ události: Seminář
  • Datum: 19 bře 2019
  • Město: Bratislava
  • Účastnící události: Partner

Bratislava 19. 3. 2019                    Apollo Hotel, Dulovo nám. 1, 821 08 Bratislava

 

Vážení partneři,

dovolujeme si Vás pozvat na partnerskou snídani pořádanou společností BAKOTECH s.r.o. ve spolupráci s výrobcem StarWind, který se zaměřuje na virtualizaci diskových uložišť (SDS).

Celá akce proběhne za přítomnosti zástupců výrobce, kteří Vám představí výhody StarWind, cenově velice dostupného a spolehlivého řešení vysoké dostupnosti dat. Využijte této jedinečné příležitosti získat odpovědi na Vaše dotazy přímo z první ruky.

Během akce se zaměříme na srovnání tradiční a hyperkonvergované infrastruktury, architektury StarWind Virtual SAN a přehled dalších produktů tohoto výrobce. Chybět nebudou ani případové studie z praxe.

Přijďte si rozšířit své znalosti o virtualizačních řešeních a nepropásněte možnost vykročit správným směrem dříve, než to udělají Vaši konkurenti!

Program

09:00 – Registrace a začátek snídaně
09:30 – Představení BAKOTECH
09:35 – Představení společnosti a řešení StarWind
10:50 – Licencování pro Hyper-V a VMware, partnerský program
11:00 – Q&A
11:15 – Konec akce

Těšíme se na Vás!

Svoji účast, prosíme, potvrďte nejpozději do 8. 3. 2019.

AKCE JE ZDARMA!Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.