DataCore partnerské setkání - Bratislava
  
Události

DataCore partnerské setkání - Bratislava

  • Typ události: Seminář
  • Datum: 10 dub 2019
  • Město: Bratislava
  • Účastnící události: Partner

Bratislava 10. 4. 2019                       Apollo HotelDulovo nám. 1, 821 08 Bratislava

 

Vážení partneři,

tímto si Vás dovolujeme pozvat na partnerské setkání pořádané společností BAKOTECH s.r.o. společně s výrobcem DataCore, které bude zaměřeno na virtualizaci diskových uložišť (SDS) a zajištění vysoké dostupnosti dat.

Během tohoto dopoledne se Vám představí výrobce DataCore. Řešení bude představeno jak po technické, tak i po obchodní stránce. Zároveň budeme hovořit o vzrušujících novinkách, které DataCore plánuje v blízké budoucnosti přinést. Přijďte si poslechnout nejnovější trendy v oblasti SDS spolu s revolučními plány DataCore!

 

Program

09:00 – Registrace
09:30 – Zahájení a představení BAKOTECH
09:40 – Představení DataCore řešení
10:30 – Coffee break
10:50 – DataCore One Unified Storage Architecture
11:40 – DataCore nová vize a nový CSP (Cloud Service Provider) program
12:15 – Q&A
12:30 – Oběd a konec akce


Těšíme se na Vás!

 

AKCE JE ZDARMA!Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.