DataCore DCSP školení a certifikace
  
Události

DataCore DCSP školení a certifikace

  • Typ události: Seminář
  • Datum: 04 črn 2019
  • Město: Praha
  • Účastnící události: Partner

Praha 4. 6. 2019                       Green Garden HotelFügnerovo nám. 4, 120 00  Praha 2

 

Vážení partneři,

tímto si Vás dovolujeme pozvat na obchodní školení DataCore s certifikací DCSP (DataCore Certified Sales Professional). Na této dopolední akci máte možnost získat podrobnosti o SDS DataCore, obchodní argumenty a spoustu dalších informací, které Vám usnadní prodej tohoto řešení. Školení je ZDARMA, a tak neváhejte a přijďte získat nebo si osvěžit informace o technologickém leadrovi v oblasti SDS.

 

Program

08:30 – Registrace
09:00 – Školení a absolvování certifikačního testu
12:30 – Oběd a konec akce


Těšíme se na Vás!

 

ŠKOLENÍ JE ZDARMA!Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.