ROADSHOW se STARWIND a NAKIVO - Bratislava
  
Události

ROADSHOW se STARWIND a NAKIVO - Bratislava

  • Typ události: Seminář
  • Datum: 15 říj 2019
  • Město: Bratislava
  • Účastnící události: Partner

Bratislava 15. 10. 2019                      Apollo HotelDulovo nám. 1, 821 08 Bratislava

 

Vážení partneři,

 

dovolte nám pozvat Vás na sérií partnerských setkání, která budou pořádána společností BAKOTECH společně s výrobci StarWind a NAKIVO.

 

NAKIVO patří mezi nejrychleji rostoucí zálohovací řešení pro VMware a Hyper-V, Nutanix AHV a Windows Server, které je špičkou v poměru cena-kvalita. Mezi jeho výhody patří nízká cena, jednoduchost nasazení a správy, spolehlivost a například možnost přímé instalace na podporované jednotky NAS.

 

StarWind se zabývá virtualizací diskových uložišť a zajištěním vysoké dostupnosti dat na bázi active-active. Zaměřuje se zejména na trh SME a ROBO a jeho výhodami jsou skvělá cena, jednoduchost nasazení a intuitivní správa.

 

Program

08:45 – Registrace
09:15 – Zahájení a představení BAKOTECH
09:30 – Produkty StarWind (VSAN, HCA), Vaše vlastní appliance se StarWind Software HCA
10:45 – Přestávka
11:00 – NAKIVO zálohovaní fyzického prostředí Windows Server a Linux, zálohování na pásky a další novinky
12:30 – Zakončení akce a oběd

 

Prosíme všechny zájemce o registraci ve formuláři níže.


Těšíme se na Vás!

AKCE JE ZDARMA!Captcha Image
Aktualizovat obrázek Odeslat žádost  >
Svou registrací souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to na dobu 5 let nebo do odvolání.
By registering I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to be included to its database and further marketing usage, i.e. offering of products and services and for the purpose of sending of commercial communications via electronic means, for the period of 5 years or until the appeal.