DataCore koupil Caringo
  
Novinky
DataCore koupil Caringo
26 led 2021

Výrobce DataCore oznámil jeho akvizici společnosti Caringo, která patří mezi leadery v oblasti software-definonované objektové storage. Tímto nákupem se DataCore více přiblížil k naplnění jeho vize „DataCore ONE“, kombinací tří pilířů software-definované storage (SDS) – SANsymphony™ pro blokové, vFilo™ pro souborové a nově Caringo Swarm™ pro objektové uložiště do jednoho robustního řešení.

 

Objektové storage jsou velmi žádané u většiny IT společností, které potřebují ukládat data v různých geografických lokalitách, s možností škálování a udržení v rozumných nákladových rovinách. Až 93 % poskytovatelů služeb zařadí objektovou storage do svého portfolia do konce roku, podle SPG Research. Společnost Gartner odhaduje, že velké společnosti do roku 2024 objem svých uložených nestrukturovaných dat ztrojnásobí oproti stavu v 2020.

 

Swarm je osvědčené scale-out SDS storage řešení s vysokým výkonem a samoléčením. Zabezpečuje exabajty dat stovek zákazníků a poskytovatelů služeb v odvětvích zábavy, zdravotnictví, státních organizací, HPC a dalších.

 

Velká část zaměstnanců Caringo se stane součástí DataCore týmu a posílí jejich odborné znalosti o další úroveň. 

Seznam novinek      >