NAKIVO Backup & Replication v10.7
  
Novinky
NAKIVO Backup & Replication v10.7
13 zář 2022

Novinky v NAKIVO Backup & Replication v10.7

Rozšířená podpora cloudu, zálohování SaaS a Anti-Ransomware funkce

 

Zálohování do Backblaze B2
Podpora jednoduchého a škálovatelného cloudového úložiště.

Odesílejte zálohy a záložní kopie přímo do Backblaze B2 a v případě potřeby proveďte téměř okamžitou obnovu. Posilte odolnost proti ransomwaru pomocí neměnnosti, abyste zabránili nechtěným úpravám a škodlivému šifrování.

 

Zálohování do Azure Blob Storage
Podpora cloudového úložiště společnosti Microsoft.

Odesílejte zálohy a záložní kopie přímo do Azure Blob Storage a pomocí několika kliknutí okamžitě obnovte data, která potřebujete. Zajistěte, aby body obnovy v cloudu byly neměnné po dobu nezbytně nutnou, abyste zabránili nechtěným úpravám a šifrování ransomware.

 

Zálohování pro Microsoft Teams
Kontrola dat Teams, ať už jsou kdekoli.

Zálohujte svá data Teams do místního úložiště a obnovte celé týmy nebo konkrétní položky týmu, jako jsou kanály, příspěvky, soubory a karty, do zdroje nebo do jiného umístění.

 

Wasabi Immutability
Odolnost proti ransomwaru v cloudu.

Aplikujte neměnnost na zálohovaná data uložená v cloudovém úložišti Wasabi, abyste je chránili před smazáním a šifrováním ransomwarem po stanovenou dobu.

 

Nativní sledování změn Microsoft 365
Ještě rychlejší zálohování.

Vytvářejte rychlejší úlohy zálohování Microsoft 365 pomocí vylepšeného procesu přírůstkového zálohování. Vyhněte se zdlouhavému skenování při každé spuštěné úloze zálohování díky nově přidané podpoře nativní funkce sledování změn společnosti Microsoft.

 

Přehledový Dashboard
Lepší vhled do ochrany dat Vaší infrastruktury.

Získejte obecný přehled o svých aktivitách v oblasti ochrany dat, včetně shrnutí stavu vašich úloh a komponent řešení, prezentovaných v jednoduchých widgetech.

 

Další podrobnosti v poznámkách o vydání.

Seznam novinek      >