NAKIVO: záloha fault tolerantních VMware VM v9.4
  
Novinky
NAKIVO: záloha fault tolerantních VMware VM v9.4
04 črn 2020

Rádi bychom Vás informovali, že NAKIVO vydalo novou verzi svého produktu NAKIVO Backup & Replication v9.4. Ta přináší možnost zálohování do Amazon S3, řízení přístupů na základě role a další.

 

Jaké novinky a vylepšení přináší verze 9.4?

1. Ukládání záloh do Amazon S3 NOVĚ
Posílejte zálohy a kopie kritických VM a fyzických serverů do Amazon S3. Obnovu VM, souborů a aplikačních objektů provedete snadno přímo z uložiště Amazon S3.

2. Okamžitá obnova do zdroje MS Exchange a Active Directory VYLEPŠENO
Obnovte individuální Exchange a Active directory položky přímo z de-duplikované a kompresované zálohy. Ty obnovíte do zdrojového umístění, bez nutnosti obnovy celého VM.

3. Zálohování fault tolerantních VMware VM NOVĚ
VMware umožňuje vysokovou dostupnost vašich VM vytvořením a udržováním jejich identické kopie. NAKIVO nyní nabízí zálohování primárního i sekundárního VM pro ještě lepší ochranu dat.

4. Okamživá obnova P2V VYLEPŠENO
Obnovte celý fyzický stroj přímo ze zálohy jejich převedením do VMware VM. Toto VM můžete použít pro další testování nebo jejich migrací do produkčního prostředí, pokud fyzický server spadne. 

5. Řízení přístupů na základě role VYLEPŠENO
Přidělujte přístupy vašim zaměstnancům na základě jejich rolí ve vaší organizaci. Mějte plně pod kontrolou uživatelské přístupy a práva pro snížení potencionálních rizik.

Více podrobností naleznete v poznámkách o vydání.

Seznam novinek      >