Nové produkty: Quest Software, SolarWinds, Starwind a DeviceLock
  
Novinky
Nové produkty: Quest Software, SolarWinds, Starwind a DeviceLock
05 kvě 2011

Od května 2011 se společnost BAKOTECH stáva distributorem nových produktů a to od výrobců:

Quest Software - Produkty společnosti Quest Software jsou převážně určeny pro zvýšení bezpečnosti, snížení nákladů na provoz, zvýšení spolehlivosti, dostupnosti služeb a to s využitím nástrojů, které nejsou náročné na obsluhu. Více informací o výrobci a produktech nalezenete na stránkách www.quest.com.

SolarWinds - Poskytovatel výkonných a cenově dostupných produktů pro správu IT infrastruktury. S více než 93.000 spokojených zákazníků od malých po velké firmy se řadí mezi silné a stabilní sftwarové společnosti. Více informací o výrobci a produktech nalezenete na stránkách www.solarwinds.com.

StarWind Software - Světová jednička v oblasti úložišť a SAN sítí pro malé a střední společnosti. Zaměřuje se na poskytování cenově dostupné technologie, která byla dříve k dospozici pouze v high-end produktech pro ukládaní dat. Více informací o výrobci a produktech nalezenete na stránkách www.starwindsoftware.com.

DeviceLock - Společnost byla založena v roce 1996, jako poskytovatel efektivního a ekonomického řešení správy sítě pro malé, střední a velké společnosti. V současné době se zaměřuje na systémy Windows a jeho uživatele a stala se světovou jedničkou v oblasti řízení bezpečnosti koncových zařízení. Více informací o výrobci a produktech nalezenete na stránkách www.devicelock.com.

Seznam novinek      >