CENIA zvolila NAKIVO a zálohuje 2x rychleji s 50% datovou úsporou
  
Projekty: Nakivo
CENIA zvolila NAKIVO a zálohuje 2x rychleji s 50% datovou úsporou
CENIA zvolila NAKIVO a zálohuje 2x rychleji s 50% datovou úsporou

CENIA, česká informační agentura životního prostředí řešila otázku dostupného a funkčního řešení VMware prostředí. Zákazník původně zálohoval data pomocí skriptů. To ale dostatečně nesplňovalo všechny požadavky. Kromě toho se nedalo na tuto metodu plně spolehnout kvůli častým výpadkům a neúměrné časové náročnosti. „Naše zkušenost s předchozím řešením byla taková, že záloha většího objemu dat mohla zabrat i celý víkend. Také volného místa na uložišti rapidně ubývalo,“ říká Petr Šmídek, ICT administrátor.

Nutnost najít náhradu za toto řešení tak byla nasnadě. Při výběru nového řešení se bral v potaz také poměr cena/výkon. NAKIVO Backup & Replication nabízí skvělou kombinaci bohaté funkčnosti a atraktivní ceny. Pro zvolení NAKIVO hrálo i to, že přináší jednoduché, srozumitelné a intuitivní prostředí pro správu zálohování a replikaci VM. Zároveň příliš nezatěžuje servery.

Díky NAKIVO se celkově zrychlil proces zálohování a došlo k výrazné úspoře cenného místa, jež zabíraly předchozí zálohy. Současně IT administrátor ušetří čas, který by jinak strávil zálohováním, a může se tak věnovat jiným věcem. 

Všechny projekty      >