Služby
BAKOTECH® Group dodává moderní IT řešení vysoké kvality spolu s před i poprodejní podporou. Podporu zajišťují certifikovaní specialisté, kteří nabízí pomoc partnerům a jejich koncovým zákazníkům, formou školení nebo konzultací.  •  
  •  

Můžete
Tato stránka obsahuje seznam standardních kurzů nabízených BAKOTECH® Group. Mnohé z nich mohou být seskupeny do programů zaměřených na vzdělávání projektových činností, certifikací nebo zaměřeny na rozvoj kvalifikace. Formát a trvání výcvikových kurzů, stejně jako jejich obsah lze přizpůsobit v závislosti na cílech a specifikacích Vaší společnosti. Závěrečné testování účastníků je prováděno na konci kurzu.
Název kurzu Délka Cena Objednat
Odesláním požadavku souhlasím, v souladu s GDPR a Podmínkami zpracování osobních údajů, se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a e-mailové adresy společností BAKOTECH s.r.o., se sídlem Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, za účelem vyřízení požadavku, tj. poskytnutí cenové nabídky, školení aj.
By submitting of the request I agree, in accordance with GDPR and Privacy Policy, with processing of personal data provided, contact information and e-mail by the company BAKOTECH s.r.o., with a residence address Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 – Hostivař, Czech Republic, in order to completing the request, i.e. providing of pricing offers, seminars etc.