Carbonite
Carbonite

Carbonite má všechny nástroje potřebné k ochraně dat před nejběžnějšími formami ztráty dat, včetně ransomwaru, náhodného vymazání, selhání hardwaru a přírodních katastrof. Od automatizované ochrany počítače až po komplexní ochranu fyzických a virtuálních serverů, Carbonite zajišťuje dostupnost a odolnost dat jakéhokoli systému.

 

Carbonite® reagoval v roce 2005 na otázku: „Proč nemůže existovat snadný a levný způsob zálohování souborů online?“ Carbonite byla založena jako společnost sloužící především domácím uživatelům a malým podnikům. Dnes chrání data více než 1,1 milionu zákazníků a organizací.

 

Na začátku roku 2016 společnost Carbonite získala firmu EVault, dřívější divizi společnosti Seagate Technology. S touto akvizicí bylo portfolio ochrany dat společnosti Carbonite rozšířeno o služby hybridního zálohování a zotavení po katastrofě pro větší společnosti.

 

O rok později se Carbonite rozšířila svou působnost také o podniková řešení akvizicí softwaru Double-Take Software. Nabídka služeb Carbonite je tak obohacena o možnosti vysoké dostupnosti a migraci dat, a zároveň upevnila svou pozici „jednotného kontaktního místa“ pro všechny druhy požadavků na ochranu dat.

Oficiální webové stránky: https://www.carbonite.com/
Produkty a řešení