Datto
Datto

Společnost Datto byla založena v roce 2007 v USA a je předním světovým poskytovatelem cloudového softwaru a technologických řešení určených pro prodej poskytovateli spravovaných služeb (MSP). Společnost Datto nabízí řešení pro zajištění kontinuity provozu, sítě a správu podniku.

Vendor vytvořil jedinečný ekosystém partnerů MSP, kteří poskytují řešení více než milionu firem po celém světě. Společnost Datto získala ocenění za rychlý růst, vynikající produkty, vynikající technickou podporu a poskytování výjimečných pracovních míst.

Datto věří, že možnosti, kterých mohou malé a střední podniky dosáhnout díky správné technologii, jsou neomezené.

ŘEŠENÍ

- Vzdálené monitorování a správa

- Zálohování a obnova dat v cloudu

- Kontinuita podnikání a zotavení po havárii

- Platforma pro automatizaci služeb

ŘADY VÝROBKŮ

Autotask PSA 

Výkonná a intuitivní cloudová platforma pro automatizaci profesionálních služeb (PSA), která poskytuje ucelený přehled o podnikání - poskytovatelé řízených služeb tak mohou centralizovat obchodní operace a přijímat rozhodnutí založená na datech s cílem zlepšit kvalitu služeb, produktivitu a ziskovost.

Datto RMM

Plnohodnotná, zabezpečená, cloudová platforma, která umožňuje MSP vzdáleně monitorovat, spravovat a podporovat jakoukoli koncovou stanici v rámci smlouvy, snižovat náklady a zvyšovat efektivitu poskytování služeb.

SIRIS

Spolehlivé komplexní řešení pro zajištění kontinuity provozu a obnovení po havárii určené pro poskytovatele spravovaných služeb, které zabraňuje ztrátě dat a minimalizuje prostoje zákazníků a zároveň vytváří marže pro růst jejich vlastního podnikání.

Datto SaaS Protection

Spolehlivé a bezpečné zálohování Microsoft 365 a Google Workspace (dříve G Suite) pro zajištění ochrany e-mailů, dokumentů a dalšího důležitého podnikového softwaru.

PROČ DATTO?

- Praktické zkušenosti díky rozsáhlé síti partnerů MSP po celém světě.

- Předpokládaná kumulativní roční míra růstu trhu řízených služeb v letech 2019 až 2025 je 9,6 % - nyní je nejlepší čas vstoupit na trh MSP.

- Rostoucí segment cloudových služeb, který každoročně nabízí stále více příležitostí k rozvoji.

- Několik ocenění výrobce v různých oblastech, mimo jiné za vynikající podporu a vynikající produkty.

CONTACT

Marcin Latocha

Partner Sales Manager
marcin.latocha@bakotech.com 
mob.: +48 735 040 104 

Oficiální webové stránky: https://www.datto.com/
Produkty a řešení