F-Secure
F-Secure
 
KOMPLETNÍ PLATFORMA ZABEZPEČENÍ
Spravujte všechny své bezpečnostní prvky z jedné centrální konzoly. Produkt F-Secure Elements je jasným vhledem do stavu zabezpečení společnosti, flexibility při implementaci řešení a technologií, které usnadňují reakci na novější hrozby a obchodní potřeby.
 
 
 
 
Komplexní řešení jednoduchá
 
F-Secure Elements je cloudová platforma, která komplexně podporuje správu zranitelností, ochranu nástrojů pro spolupráci, ochranu koncových bodů a také pokročilé nástroje pro detekci útoků a reakce. Obsahuje všechny čtyři komponenty potřebné k úplnému zabezpečení jakékoli firmy - snadná správa díky centrální konzole pro správu.
 
Nabízíme flexibilní možnosti licencování, včetně možnosti zakoupení našeho softwaru jako služby. To vám umožní vybrat si řešení, která si myslíte, že potřebujete, a podle potřeby je zapnout nebo vypnout.
 
F-Secure Elements můžete snadno spravovat lokálně. Je také k dispozici jako plně spravovaná služba (předplatné) díky našim certifikovaným partnerům, kteří poskytují základní ochranu poskytovanou týmem specialistů na digitální zabezpečení.
 
Platforma F-Secure Elements obsahuje:
 
F-Secure Elements Endpoint Protection
 
Zabezpečení je v koncových bodech narušováno nejčastěji, a proto je tak důležité je chránit. Nyní, když více lidí pracuje na dálku, je to ještě obtížnější. F-Secure Elements Endpoint Protection nabízí pokročilou ochranu před malwarem a správu aktualizací, aby vaše koncové body byly adekvátně chráněny, ať pracujete kdekoli.
 
 
F-Secure Elements Endpoint Detection and Response
 
Abyste mohli detekovat stále sofistikovanější a cílenější útoky, potřebujete vědět, co se děje ve vašem podporovaném IT prostředí. F-Secure Endpoint Detection and Response poskytuje vhled do těchto informací, navíc upozorňuje na hrozby a pomáhá při správné reakci na bezpečnostní incidenty.
 
 
F-Secure Elements Vulnerability Management
 
Pokud existuje vektor útoku, zločinec ho určitě objeví. Správa chyb zabezpečení F-Secure Elements prohledává vaši místní síť a skryté servery, aby detekovala a okamžitě nahlásila chyby zabezpečení. Jedná se o vysoce automatizovanou cloudovou službu, která odvede zátěž vašich zaměstnanců a umožní jim soustředit se na vaše hlavní podnikání.
 
 
F-Secure Elements dla Microsoft 365
 
Téměř 100% malwaru je distribuováno prostřednictvím e -mailu. Uživatelé často klikají tam, kam by neměli, ale F-Secure Elements pro Microsoft 365 chrání vaši organizaci i před nejpokročilejšími e-mailovými hrozbami.
 
 
PROČ F-SECURE?
 
PERFEKTNÍ POHLED NA SITUACI
Základem nejlepší kybernetické bezpečnosti je znalost všech zdrojů, které společnost používá, a jejich konfigurace. F-Secure Elements představuje na jednom místě důležité informace o stavu zabezpečení zdrojů, umožňuje identifikovat bezpečnostní mezery, spravovat bezpečnostní záplaty a aktualizace softwaru třetích stran a detekovat incidenty. Máte tak vždy kompletní přehled nejdůležitějších informací o stavu zabezpečení vaší společnosti.
 
NABÍDKA DODRŽUJE POTŘEBY SPOLEČNOSTI
Vyberte si řešení a funkce, které opravdu potřebujete - další můžete zakoupit později. Díky flexibilním možnostem licencování a konfigurace společnosti Elements můžete zvládnout všechny své bezpečnostní potřeby a rozšířit sadu nástrojů, jak vaše firma roste. Obchodní potřeby se neustále mění, stejně jako typy útoků, které hackeři používají. Díky produktu F-Secure Elements budete ještě rychleji reagovat na nové potřeby zabezpečení vašeho prostředí.
 
SDÍLENÍ ÚDAJŮ MEZI ŘEŠENÍMI
Jednotlivá řešení obsažená v Elements mezi sebou automaticky sdílí zpracovaná data, takže detekce útoku nebo incidentu způsobí simultánní reakci v dalších používaných nástrojích z rodiny F -Secure Elements - bez nutnosti manuálních akcí a změn konfigurace. Tím se eliminuje možnost záměny, umožní vám to využít příležitostí k akci a zvýší se úroveň zabezpečení.
 
SDÍLENÍ ÚDAJŮ MEZI ŘEŠENÍMI
Jednotlivá řešení obsažená v Elements mezi sebou automaticky sdílejí zpracovaná data, takže když je detekován útok nebo incident, proběhne simultánní reakce v dalších používaných nástrojích z rodiny F -Secure Elements - bez nutnosti manuálních akcí a změny konfigurace. Tím se eliminuje možnost záměny, umožní vám to využít příležitostí k akci a zvýší se úroveň zabezpečení.

CONTACT:

Marcin Latocha

Partner Sales Manager
marcin.latocha@bakotech.com 
mob.: +48 735 040 104 

Oficiální webové stránky:
Produkty a řešení