StarWind Software
StarWind Software

StarWind Virtual SAN je ideální řešení pro malé a střední firemní zákazníky, kteří chtějí snížit náklady spojené s virtualizací storage. StarWind nabízí dvě možnosti virtualizace: softwarově nebo hardwarově.

StarWind Virtual SAN

Jedná o softwarově-definovanou storage a její výhodou je nezávislost na vlastněném hardwaru. Zákazník se tedy nemusí omezovat pouze na konkrétní typ jednoho výrobce hardwaru. Toto softwarové řešení zrcadlí interní pevné a flash disky mezi servery a hypervizory.

StarWind HCA

Pro zákazníky, kteří chtějí obměnit svou infrastrukturu, případně ji plánují vybudovat od nuly, je určen StarWind HCA. Jedná se o komplexní řešení postavené na „klíč“. Je založen na hardwaru renomovaného výrobce DELL, poháněný StarWind softwarem. Tato appliance je přednastavená a je tedy připravena k okamžitému použití.

Porovnání s konkurencí

Ve srovnání s konkurenčními řešeními se StarWind vyznačuje snadnější správou, nižšími pořizovacími náklady, vysokým výkonem a bohatou sadou funkcí. Základní konfigurace již v sobě obsahuje mnoho funkcí, které jinde bývají často prémiové (zpoplatněné navíc).

Hlavní přednosti

·       Maximalizace výkonu a dostupnosti

·       De-duplikace a komprese dat

·       Možnost rozšíření Scale-Up a Scale-Out

·       Plná odolnost vůči chybám

·       Asynchronní replikace

·       Snapshot a automatický tiering

·       Hyper-V a VMware ready

·       Podpora řady protokolů

Oficiální webové stránky: https://www.starwindsoftware.com
Produkty a řešení